​​ خانه
شروع ثبت نام
ثبت نام بدون کنکور
      خانه > صفحه > دفتر مشاوره


دفتر مشاوره

معرفی مرکز:

مدیرمرکزمشاوره دانشجوئی امین واحد اندیمشک : هوشنگ دالوند-کارشناس ارشد روانشناسی

دوران دانشجویی، یکی از مهمترین مقاطع زندگی افراد دارای تحصیلات دانشگاهی بشمار می رودچرا که دانشجویان در این دوره، مسیر مناسب آینده شغلی، زندگی خانوادگی و اجتماعی خود را پی ریزی می کنند. در این میان نقش دانشگاه در همراهی با آنان نسبت به سایر نهادهای اجتماعی پررنگ تر می شود. در عین حال این دوران طلایی، اغلب با نوسانات پیچیده شخصیتی، روانی و ارتباطی همراه است.

چالش های روانی اجتماعی، تعارض اهداف فردی با انتظارات والدین، انتظارات حرفه ای، اضطراب، هویت یابی و سردرگمی، نگرانی از آینده و مشکلات ارتباطی با همسالان از جمله موانع سلامت روانی دانشجویان به شمار رفته و می توانند به عنوان مانعی در مسیر رشد و تعالی آنها قلمداد شوند. یکی از رسالت های مهم دانشگاه در این مقطع مهم، همراهی و هم گامی با دانشجویان در گذر این مسیر پر پیچ و خم می باشد.

در همین راستا مرکز مشاوره امین دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک  طبق دستورالعمل جدید سازمان مرکزی به شماره ۶۴۴۹۳/۱۰مورخ ۱۹/۱۰/۹۷ فعالیت خود را از سر گرفته و با برنامه ریزی ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره در هر نیمسال با استفاده از اساتید مجرب در زمینه مشاوره های گوناگون و انجام غربالگری دانشجویان جدیدالورود، در خدمت دانشجویان و کارکنان است.

اهداف مرکز مشاوره امین واحد اندیمشک (جهت مشاهده کلیک نمایید)

معرفی مشاورین   (جهت مشاهده کلیک نمایید)

برنامه هفتگی ارائه خدمات مشاوره(جهت مشاهده کلیک نمایید).

پرسشنامه سلامت عمومی (پرسشنامه را تکمیل کرده و به شماره ۰۹۱۶۳۴۳۷۷۴۰ ارسال نمایید)

در تاريخ : آذر ۲۹, ۱۳۹۹ | ساعت : ۱۲:۴۴ ب.ظ

  اندیمشک، خیابان دانشگاه، بلوار دانشجو صندوق پستی :صندوق پستی ۴۴۹   کد پستی : ۶۴۸۱۹-۷۳۶۳۳   تلفن مرکزی : ۳-۰۶۱۴۲۶۴۰۸۲۱   تلفکس : ۰۶۱۴۲۶۴۰۷۹۲
تمامی حقوق برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک محفوظ است. طراحی از اف تم