گرافیک

رشته گرافیک یکی از رشته‌های قدیمی و متنوع است و  می‌توان گفت با توجه به تنوع شاخه‌هایی که این رشته دارد فرد دانش آموخته در صورتیکه خلاقیت و پشتکار بالایی داشته باشد می‌تواند در زمینه‌های مختلفی شروع به کار کند.

دانشجویان در این رشته با طراحی ، تصویر سازی ، طراحی حروف ، صفحه آرایی ، طراحی انواع پوستر ، بروشور ، طراحی جلد کتاب و مجلات و نشریات ،چاپ فتو سیلک ،انواع چاپ دستی ،مصور کردن کتاب و مجلات و روزنامه ، استفاده از مداد رنگی، گواش، آبرنگ ، ظهور چاپ فیلم ،اصول عکاسی و ترکیبات رنگ ، روانشناسی رنگ و تاریخ هنر ایران و جهان و … آشنا خواهند شد.

برای  یک‌ فارغ‌التحصیل‌ رشته گرافیک فرصت‌های‌ شغلی‌ زیادی‌ وجود دارد چون‌ تنها بخشی‌ از کار او تبلیغات‌ می‌باشد و این‌ در حالی‌ است‌ که‌ تبلیغات‌ محدوده‌ خاصی‌ ندارد و از تبلیغ‌ یک‌ خودکار گرفته‌ تا تبلیغ‌ یک‌ کالای‌ فرهنگی‌ مثل‌ تئاتر یا سینما در حیطه‌ دانش‌ متخصص گرافیک یا ارتباط تصویری قرار می گیرد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک بدون آزمون در مقاطع کارشناسی و کاردانی و  برای هر نیمسال تحصیلی در رشته گرافیک ثبت نام می نماید.به اطلاع دانشجویان  ورودی۹۷ در کلیه مقاطع تحصیلی می رساند ...
تاريخ انتشار: ۱۹ آبان, ۱۳۹۷ در ۸:۵۲ ق.ظ